מי אנחנו?

מרגוט שייכת לקו הראשון של המעצבים כיום במדינת ישראל שירן זוכה להלביש מידי יום את מובילות האופנה הגדולות ביותר במדינה אשר מייצגות את שירן בארץ ובעולם.
חברת שירן מרגוט נבחרה בסקרי שביעות רצון מלקוחות כחברה מובילה בה יחסי אנוש, שירות לקוחות והתאמה מלאה לצרכי הלקוחות הן בראש מעיניה.
אנו בטוחים כי כל לקוחה אשר בוחרת בשירן מוצאת בית המשלב אנושיות יוצאת דופן לצד חיבור לאחת המצבות אופנה המובילות בישראל

שירן נבון

שירן נבון, בוגרת תואר ראשון במכללת "ויצו" בחיפה, סיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה ומיד עם סיום לימודיה החלה את דרכה כמעצבת אופנה בתחום הכלות והערב. שירן למדה תדמיתנות עילית באיטליה בשיטת פיתוח גיזרה בדיגום חופשי. הטכניקה הייחודית שפיתחה שירן, מתבטאת בהבנה של גוף האישה והיכולת להעצים אותו.
בשנת 2012 פתחה שירן לראשונה את דלתות הסטודיו שלה בצפון הארץ.
בשנת 2019 נפתח סטודיו "מרגוט" בתל אביב.
שירן רואה עצמה כממשיכת דרכה של סבתא מרגוט, שהייתה ניצולת שואה ששרדה את השואה בזכות כישוריה בתפירה ובעיצוב. שירן שאבה ממנה את הידע הבסיסי ואת החלום לעצב ולהגשים.

אלה קליסקי

אלה קליסקי, בוגרת תואר בעיצוב טקסטיל בשנקר, סיימה את לימודיה ובסמוך להם החלה את דרכה בסטודיו מרגוט.
עיקר ההתמחות של אלה הינו בעבודות ידניות, פיתוח בדים, טכניקות של הדפסה, סריגה ואריגה.
אלה נבחרה להציג את עבודותיה בתערוכת Primiere Vision היוקרתית בפריז בביתן הישראלי.
כיום,  אלה אמונה על הקו הטקסטילי ובחירת הבדים של הסטודיו.
שיתוף הפעולה בין המעצבות אלה ושירן הוא משלים, שכן אלה היא מעצבת טקסטיל ושירן היא מעצבת אופנה, מה שמהווה קרקע פוריה למימוש כל הפנטזיות האמנותיות והעיצוביות. 

מעבר להיותן שותפות ומעצבות, שירן ואלה הן גם גיסות, מה שהופך את הסטודיו לעסק משפחתי. החיבור בין אלה לשירן החל ישר עם סיום לימודיה של אלה במכללת שנקר ושיתוף הפעולה ביניהן הביא אותן להיות מהמעצבות המובילות והאהובות על בנות הארץ בתחום שמלות הערב והכלה.